Nagyn

Patentovaný zdravotnický prostředek s obsahem stříbra na vaginální použití. Složení: Ag+ (stříbrné ionty), TiO2 (oxid titaničitý), kyselina hyaluronová, Aloe vera.

 Koupit Nagyn

Cena: 359,- Kč

Obrázek Nagyn

Vaše jméno

Váš email

Napište nám

Na co se Nagyn používá?

Jak Nagyn působí?

Jedno balení Nagyn obsahuje 1 blistr s 10 vaginálními tobolkami. Vaginální tobolky jsou z rychle se rozpouštějící rostlinné želatiny. Po zavedení do pochvy se tobolka rozpustí a z tobolky se uvolní jednotlivé aktivní látky. Kombinace účinných látek působí v pochvě jako podpora léčby bakteriálních, plísňových a virových infekcí. Zároveň tato kombinace účinných látek vytváří v pochvě ochrannou bariéru, která izoluje a chrání poškozenou tkáň před vnějšími dráždivými vlivy a podporuje tak normální hojení poševní sliznice (např. při drobných poporodních poraněních, po lékařských zákrocích na děložním čípku apod.)

Jak se Nagyn používá?

Užívejte 1 vaginální tobolku jednou denně, po dobu 7 – 10 dnů. Nejvhodnější je použití večer před spaním. Před použitím si pečlivě umyjte ruce i oblast genitálií. Vaginální tobolku zaveďte hluboko do pochvy. Nejvhodnější je užívání Nagynu ihned při prvních příznacích (svědění, pálení, nepříjemné pocity atd.)

Kdy se užívání Nagynu nedoporučuje?

Nepoužívejte v případě známé přecitlivělosti na kteroukoliv látku obsaženou ve vaginální tobolce. Nepoužívejte Nagyn během menstruace.

Jak s Nagynem zacházet, jak Nagyn skladovat?

Před použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci, která je součástí každého balení. Nagyn schéma

Podmínky uchovávání:

Chraňte před vlhkostí a zdroji tepla. Vaginální tobolky vystavené slunečnímu světlu mohou lehce změnit zbarvení do žluta, tato změna nemá vliv na účinnost a dobu použitelnosti prostředku. Nevyhazujte prostředek do domácího odpadu. Zeptejte se svého lékárníka, jak naložit s prostředkem, který již nepoužíváte.

Kdo Nagyn vyrábí a distribuuje?

Distributor: Heaton k.s. Praha, Česká republika

Cena: 359,- Kč

Koupit  Nagyn