Baví Vás jezdit na kole? Jenomže své okolí už máte projeté křížem krážem? Vydáváte se z domova na kolo každý den, nebo alespoň o víkendech? Ať je to každý den nebo ob den či pouze o víkendu, je jasné, že blízké okolí máme na kole projeté poměrně brzy. Jenomže mnohdy chceme navštívit také jiná místa v republice nebo třeba i zahraničí. Existuje tisíce míst, kam bychom se chtěli na kolech podívat, do krásné přírody, do měst, na hory, různé cyklostezky a podobně. V tom případě využijete nosič kol na tažné zařízení https://www.amsa.cz/Nosice-jizdnich-kol-na-tazne-zarizeni.

kolo příroda

Tato vynikající pomůcka Vám umožní, že si vezmete kola s sebou na dovolenou, nebo na výlet, či je jen tak připevníte k vozidlu, ujedete značnou část cesty automobilem a pak sundáte kolo a budete pokračovat na kole. Přijedete zpátky a zase se vrátíte. Díky tomu poznáte kus krajiny a mnoho dalších míst naší krásně země.

Na tažné zařízení v podobě koule se dá nosič velice snadno připevnit. Pořídit si můžete takový typ, který bude splňovat Vaše představy a předpoklady pro jízdní kola. Existuje mnoho různých druhů a v dnešní době samozřejmě i více značek, takže opravdu je z čeho vybírat.

Připevnit nosič na tažné zařízení na kouli je velice jednoduché a nemusíte se toho vůbec obávat, zvládne to opravdu každý a to během krátké doby.

Díky tomu můžete vzít s sebou klidně hned dvě, tři nebo dokonce i čtyři kola. Pohodlně je připevníte za vůz a už jedete třeba i na dovolenou do zahraničí.

silnice ženy na kol

Nosiče na kouli jsou velmi vhodným prostředkem pro převoz jízdních kol, protože tím nezvyšujete výšku automobilu a kola se na střeše alespoň nekymácí. Jsou velice pohodlně a prakticky připevněná za vozidlem, takže o nich v podstatě ani nevíte a můžete volně jet automobilem kamkoliv, kam potřebujete. Poznávat místa v naší krásné České republice nebo si vyjet do zahraničí třeba na dovolenou nebo jen tak za sportem do dalších krásných míst.