Pokud se alespoň trošku orientujete ve světě bytových doplňků a designu jako takového, tak moc dobře víte, že bílá barva je v posledních letech skutečně trendy. Dominuje mnoha interiérům, a to nejenom těm, které jsou vybavené ve skandinávském stylu. Není se čemu divit, tato barva působí čistě, něžně, nevinně, a přitom luxusně a moderně. Chtěli byste ji také zahrnout o svého interiéru? S touto moderní barvou se můžeme setkat na prakticky jakémkoliv nábytku. Nejčastěji si však lidé do svých domácností pořizují právě tyto kusy:

postel v pokoji

  • Postele
  • Šatní skříně
  • Komody
  • Psací stoly
  • Počítačové stoly

Je nutné mít všechny kusy nábytku laděné do této barvy? To samozřejmě záleží jen na vás, ale je nutné podotknout, že to vypadá zkrátka moc dobře. Je tedy vhodné ladit do tohoto odstínu alespoň celé místnosti, když už ne celou domácnost.

Masiv je sázkou na jistotu

Bílá barva vypadá perfektně v kombinaci se dřevěným materiálem, tedy masivem. Dřevo tomu dodá skvělý šmrnc, mladistvost a luxusní vzhled. Na masiv se vyplatí vsadit z více důvodů, a to nejenom těch estetických. Největší výhoda tkví samozřejmě v kvalitě, která je oproti jiným materiálům někde úplně jinde. Nábytek z tohoto materiálů vás překvapí svou mohutností, robustností a celkově tím, jak pevně a kvalitně bude působit. Obzvláště pokud jste byli zvyklí na lacinější materiály, tak z masivu budete naprosto nadšeni.

spací místo

Jeho jedinou nevýhodou je snad vyšší cena, která je však vzhledem k výše vyjmenovaným vlastnostem zcela pochopitelná. Je potřeba vzít taky v potaz to, že nyní se sice bude jednat o poměrně vyšší investici, avšak z dlouhodobého hlediska se vám to dokonce vyplatí. Neplaťte tedy zbytečně tisíce za nový nábytek, investujte jednou jedinkrát do bílého dřevěného nábytku z masivu, který vám vydrží bez nadsázky až do konce života, pokud o něj budete správně pečovat.