Každý kdo má firmu určitě ví, že je potřeba nějaká propagace, aby k němu proudili zákazníci. Jen velmi těžko se podniká, když nemáte komu nabízet své služby a prodávat své produkty. Nemusíte ale hned najímat agentury a utrácet majlant za reklamu. Tu si můžete vytvořit s naší pomocí a za mnohem lepší ceny. Skvěle reklamním nástrojem je reklamní textil https://promotextile.cz/cs/. Nenapadá vás proč? Oblečení nosíme všichni, a v tom je ten vtip.

barevná trička

Máte zaměstnance, kteří jsou v přímém kontaktu s vašimi zákazníky? Ať už máte obchod, výrobní firmu nebo třeba autoservis, určitě byste měli zaměstnancům dodat firemní oblečení. Stačí tričko s názvem vaší firmy, sloganem, nebo logem. Budete tak na očích a lidé si vás snáz zapamatují. Stačí zvolit snadno zapamatovatelný slogan, verš, nebo navrhnout poutavý název či logo, a o zbytek se postaráme my.

tričko s logem

Trička s krátkým i dlouhým rukávem, mikiny, ručníky, tašky i legíny.
To vše u nás najdete připravené k potisku či výšivce. Kompletní výrobu vaší reklamy na texty můžete svěřit nám. Rádi s vámi projdeme možné varianty, a společně najdeme to nejlepší pro vaše potřeby.

Dárky pro všechny
Zaměstnavatelé dávají k různým příležitostem zákazníkům i zaměstnancům dárky, proč toho nevyužít a věnovat jim třeba tašky s vaším logem? Nabízíme produkty, které využije opravdu každý, neplýtváme tak materiálem ani vstupy, a nezatěžujeme zbytečně životní prostředí. Dobrá reklama je taková, která je neagresivní a je dobře zapamatovatelná. Polovina práce spočívá na vás, a pokud se vám podaří vymyslet něco dobrého, máte napůl vyhráno. Určitě jste si už někdy všimli, že si všimnete na ulici, když má někdo třeba nákupní tašku s výrazným firemním logem. Cílem je upoutat pozornost, což se vám s reklamním textilem určitě podaří.

Nezáleží, v jakém oboru podnikáte. Reklamu potřebují všichni, malí i větší podnikatelé.