Blíží se narozeniny vašeho nejlepšího kamaráda? Přemýšlíte nad nějakým dárkem, u kterého by se skvěle zabavil a přitom zažil něco nového? Neváhejte a darujte mu k narozeninám zážitek. V dnešní době velice rozšířené dary. Úniková hra je jedním ze zážitkových dárků. U hry se skvěle pobavíte a budete muset zapojit mozkové závity. Přemýšlení a logické řešení je tu na místě. Vyřešení hlavolamů, hádanek a nalezení tajných kódů. Vše spočívá jen na vás a vašich schopnostech řešit složité situace. Úniková hra je pro dva až pět členů. Jestli bydlíte v Pardubicích nebo jeho okolí neváhejte a udělejte si výlet do Kolína za jedinečnou zábavou. Escape game Pardubice nabízí dvě hry.enigma escape

  • Dvojitý agent je hra z období sovětského svazu. Hra se odehrává v konspiračním bytě tajného agenta George. Ten se záhadně ztratil a sním i nejstřeženější dokumenty k ovládnutí světa. Stihnete včas zjistit, co se stalo s agentem a kam se poděli dokumenty, než vás dostane KGB? Hra je určena všem.
  • Samara je hororová hra s lekavými scénami. Je vytvořená na podkladu filmu Kruh. Cílem hry je získat záhadnou kameru, která zabíjí obyvatele města. Stihnete kazetu najít včas a zničit ji než vás Samara taky dostane? Hra není vhodná pro malé děti. Je doporučeno se nejdřív podívat na filmovou verzi. Dostanete se tak do obrazu co vás bude ve hře čekat a postupnost hry vám přijde logická.

hlavolamy na vyřešení

Obradujte svého blízkého krásným zážitkem, který si užije se svými kamarády nebo rodinou. Voucher se dá zakoupit v dřevěné bedýnce. Ta je samotným hlavolamem. Už rozluštění dárku bude první zkouškou v úspěchu. Voucher si můžete vyzvednout osobně na naší pobočce nebo si ho nechat zaslat. Lze ho poslat poštou nebo e-mailem. E-mailem ovšem nejde doručit i bedýnka. Je to rychlý způsob doručení daru. Zážitkové rady jsou vhodné k narozeninám, výročí, rozlučce se svobodou, firemním akcím nebo školním výletům.