Dřevo je ideální nejen jako stavební prvek, ale také vhodný na výrobu veškerého nábytku. A když půjdeme ještě kousek dál a začneme pěkně od podlahy, tak rozhodně stranou nezůstanou ani stropy nebo obklady stěn. Díky moderní technologii a moderním způsobům, lze skutečně vytvořit doma kouzelný interiér s tímto přírodním prvkem. V nabídce je totiž poměrně dost velké množství nabídek, kdy vévodí dekorativní dřevěný obklad 3d-panel.eua v podstatě dokáže vytvořit kombinace různých tvarů a barev i velmi zajímavý design. Vzhledem k tomu, že žijeme v době, kdy se klade důraz na ekologii, není ani divu, že všechny výrobky zaručují vysokou kvalitu a jsou vyrobeny s pomocí ekologické technologie.

dřevěný panel

Jednoduchá montáž

V podstatě tyto obklady jsou připraveny pro zákazníky tak, že mají stejné rozměry a tak si lze snadno spočítat, kolik budeme potřebovat čtverečných metrů na pokrytí. Hodí se do každého prostoru, na nás je si vybrat takový design, který nám bude vyhovovat a odpovídat stylu bydlení. Modulové balení je velkým plusem, ale co teprve montáž, to je procházka rájem. V podstatě je několik možných způsobů a přirozeně si každý vybere takový, který bude odpovídat podmínkám, kam se budou obklady instalovat. Mohou se připevnit na dřevěný rám, který bude upevněný na zdi, další možnost je rovnou je přivrtat na zeď a poslední možností je přilepení montážním lepidlem. To dostatečně drží, tudíž nemusí být obavy, že by to později na někoho spadlo.

obklady dřevo

Dokonalý design

Tyto obklady jsou skutečně výjimečné. Díky tomu, že se jedná o přírodní materiál, tak skutečně dotváří jakýsi jedinečný design, který je příjemný na pohled, ale i celkově na duši. Dokonale bude ladit se dřevěnou podlahou a moderním nábytkem. Navíc když se zvolí 3D provedení, tak je to vstup do hotového ráje, kdy se člověk nemůže nasytit všeho, co vidí. Taková atmosféra je skutečným únikem před každodenním stresem a shonem, ve kterém se denně pohybujeme. Obklady jsou i dobře ošetřeny, že skutečně není potřeba nic dělat, než je jednoduše připevnit na zeď a během chvíle se kochat dosaženým výsledkem.