Narozeninový dárek nemusí být jen klasická nugátová bonboniéra či slavnostně uvázaná kytička pro člověka dospělého nebo nějaká interaktivní hračka, pokud jde o dítě. Nejhezčím dárkem je ten, na který se ještě dlouho vzpomíná. V dobrém, samozřejmě. Co takhle darovat k narozeninám svému blízkému kouzelníka? Ne na stálo. Jen na ten jeden slavnostní večer. Prostě mu objednat jako překvapení kouzelnické vystoupení. Taková oslava narozenin pro děti ve vaší rodině určitě ještě nebyla.

magie

· Cílem vystoupení je především pobavit toho, pro koho je ten den tím nejvíce výjimečným.
· Jestliže je oslavencem dítě, pak si může pozvat kamarády a mohou si zakouzlit společně s kouzelníkem.
– Nevěřili byste, jaké nadšení to u dětí vyvolává.

Pokud organizujete oslavu pro menší děti, pak má velký úspěch zvířátko z balónků, kterého pro vašeho jubilanta pan kouzelník vytvoří.

Speciální narozeninové vystoupení

Velký úspěch zaznamenávají speciální iluze, které jsou právě určené pouze na narozeninové oslavy. Jsou to triky, které probíhají přímo mezi diváky. Samozřejmě, že se začíná u oslavence. Z toho je jistě jasné, že vystoupení kouzelníka není určeno pouze pro naše nejmenší.

o Tímto dárkem můžete v podstatě potěšit naprosto každého.
o Alespoň toho, kdo má smysl pro humor a komu neschází kousek dětské dušičky.

narozeniny

Program většinou trvá kolem jedné hodiny. Je ale možné domluvit si představení i delší, protože některé části vystoupení mají takový úspěch, že se určitě protáhnou. Zejména už zmíněné kouzlení přímo před očima diváků. Ruce kouzelníka jsou natolik šikovné, že nakonec opravdu uvěříte, že je to vše skutečnost a žádná iluze. Nevěříte? Tak proč to nevyzkoušíte? A nezapomeňte si s sebou vzít některé drobnosti. Například mince, kravaty, špendlíky, prstýnky. Třeba právě s nimi vám bude předvedeno kouzlo, které vám vezme dech.