Mnoho rodičů v současné době naříká, že se jejich děti málo hýbou. Je jim totiž jasné, že právě pohyb je jedna z věcí, která je pro zdárný vývin jejich ratolesti zapotřebí. Jak ale přimět toho malého člověka, aby se zvedl od tak úžasné zábavy, kterou je počítač a šel si například na chvilku zaběhat?

· Odpověď je velice jednoduchá.
o Těžko.
Je tedy potřeba na něho vymyslet něco, co ho bude bavit o trochu více nežli hraní počítačových her. Možná to ani takový problém nebude. Zkuste ho vyřešit pomocí dětské trampolíny.

hrátky na vzduchu

§ A jestli je váš potomek vinou neustálého https://theses.cz/id/ks1cge sezení u počítače trochu při těle, pak zabijete ty dvě pověstné mouchy jednou ranou.

§ Při pravidelném skákání na trampolíně se totiž báječně hubne.
O bezpečnost svého dítěte nemusíte mít obavu, stačí pořídit tu správnou trampolínu, která obsahuje ochrannou síť. Přesto se doporučuje, zejména u malých dětí, dozor dospělého.

Správná péče prodlouží životnost

Je známé, že všechny děti mají rády barevnost. A právě na to výrobci potřeb a hraček pro děti také myslí.

§ Vybrat si tak můžete dětské trampolíny v barvě

– modré
– červené
– zelené.

Odolnost odrazové plochy je zajištěna speciálním polypropylenovým materiálem, který se vyznačuje chemickou i mechanickou odolností.Díky speciálnímu nátěru odolá i povětrnostním vlivům.

· Ochranná síť je vyrobena z pružného vlákna, jehož hlavní složkou je polyester.

Určitě je jasné, že dostatečnou péči budou potřebovat pružiny, které musejí velkou zátěž vydržet. Jsou vyrobené z pozinkované oceli a je pro jejich údržbu potřeba je čas od času natřít obyčejnou vazelínou.

· Součástí trampolíny je plachta proti dešti.

pružiny trampolíny

Její funkcí je ochrana před
– deštěm
– slunečním zářením
– znečištěním (například od ptáků).

Ochranná plachta prodlouží vaší trampolíně život o mnoho let a zajistí tak déletrvající radost vašich dětí.