Cítíte se nejlépe tehdy, pokud se kolem vás nešíří nuda, ale pekelná dávka dobrodružství a akce? Prožívat ji můžete častěji, než jste si mysleli, a to i při hře, která má nespočet fanoušků po celém světě. I u nás si můžete zahrát laser game a prožívat bojové chvíle s vašimi nejbližšími tak, abyste se během vašeho volna nikdy nenudili a měli na co vzpomínat.

Aztec (14)

Lazerfun nalezete i v Praze

Zábava a laserová hra jdou k sobě jako ruka k ruce. Jestli tedy hledáte způsob, jak se zabavit a žít život naplno, vrhněte se na hru, kterou prožijete v laser aréně. V Lazerfun jich nalezete v nabídce celkem 11 a vybrat si mezi nimi můžete i takovou, která je vhodná pro začátečníky. Na tyto hře však není nic složitého. Chce to jenom špetku šikovnosti, talent vyhýbat se zásahům a pohybovat se rychle, abyste ze hry odešli jako vítězové.

Vytvořte si tým dle vašich představ a nemějte obavy ani z většího počtu hráčů. Arény se přizpůsobí nejen vašim schopnostem, ale i skupině, která bude o něco větší.

Labyrint neboli bludiště po tmě

Každé bludiště je samo o sobě vzrušující, protože v něm máte mnoho zákoutí a taktéž slepých uliček, ze kterých není úniku. V Lazerfun na vás však čeká jiný druh labyrintu, a to takový, který bude osvětlený pouze neonovými světly. Svítit vám v něm budou pouze vesty, zbraně a zásahy, které obdržíte nebo naopak udělíte.

skupina-mensi(1)

Je to aréna, která je dostatečně prostorná zejména pro velké skupiny týmů a užijete si v ní boj, na který nepochybně nezapomenete.

V ruinách Aztéků, ale i v divočině

Aztécká aréna vám umožní prostor nejen uvnitř, ale i v takzvané džungli, kde se nachází několik stromů, které můžete využít jako váš úkryt. Ruiny, kterými je obklopena vám taktéž dopřejí výborné maskování a pozice, ze kterých zasáhnete s dokonalou přesností každého vašeho protivníka.

Zažijte tedy i vy ten pocit, kdy spojíte zábavu se zdravým soupeřením a přijďte si zahrát hru, jakou je laser game.