Mašinka Tomáš je skvělým dárkem pro vaše děti, potažmo i pro jejich tatínky …

Mašinka Tomáš trackmaster Masinka-tomas.cz bude skvělým dárkem pod stromeček nejen vašich dětí, ale možná i jejich tatínků … Děti Mašinka Tomáš dokáže inspirovat ke hrám tím spíše, že ho děti znají jako animovaný film. To sice tatínkové neznají, protože nemají čas sledovat, co se líbí jejich dětem, to zpravidla mají „pod palcem“ maminky, ale věřte, že když vaše dítka rozbalí pod vánočním stromečkem mašinka tomáš trackmaster masinka-tomas.cz vláčky a k tomu příslušné koleje všeho druhu, rozsvítí se očička nejen vašich ratolestí, ale zasvítí i oči vašeho partnera, který si rázem vzpomene na své dětství a zatetelí se mu srdíčko blahem. Ovšem, před vámi nedá nic najevo, ale hned se nabídne a začne s dětmi stavět pomyslný ostrov Sodor, který bude brázdit motorizovaná Mašinka Tomáš, a to na přepychových kolejích, kde se budou prohánět další sestavené vláčky.

vláček dětský

Neberte proto iluze partnerovi a nechte ho „pohrát“ si pod vánočním stromečkem spolu s vašimi ratolestmi …

Protože stavění vláčků různých druhů a typů a k tomu postavení kolejí, ať to jsou koleje rovné či zaoblené s veškerým dalším příslušenstvím, bývá doménou mužského plémě. A tatínkové se toho jistě rádi chopí a jejich děti jim budou zdárně sekundovat. Jen by maminky měly dohlédnout na to, aby království kolejniček, kolejí a mašinek neovládl jen a pouze tatínek …, aby i děti si mohly hrát a jezdit s vláčky po kolejích a zažívaly úžasná dobrodružství na pomyslném pohádkovém ostrově S O D O R, který sice jejich tatínek nejspíše nezná, ale tím spíše by měl dítka vyslechnout, aby jim mohl být dobrým parťákem!

hraní mašinky

Mašinka Tomáš a další vagonky, které budou drandit po kolejích, jsou naprosto autentické a přinesou radost a světýlka v očích obdarovaných dětí (i jejich milovaných tatínků).