Jestliže zrovna v televizi nedávají nějaký ten přenos, který by vás zajímal mnohem více, než nějaká telenovela, pak byste měli vyzkoušet stránku Živépřenosy.cz. Právě na tomto webu můžete zkouknout všechny přenosy, které byste rádi viděli.
Výhoda je, že můžete daný přenos spustit kdykoliv. Na své si přijdou nejen fanoušci hokeje nebo fotbalu, ale také tenisu nebo basketbalu. V seznamu navíc bývá uvedeno, kdo s kým vlastně hraje, v kolik hodin daný přenos začíná apod.
žena s mobilem
Je důležité mít na paměti, že server není provozovatelem, ale pouze zprostředkovatelem. Většina z těchto serverů je navíc uskutečňována bez licenčního souhlasu, tedy na černo. Plyne z toho tedy to, že sledování není zrovna podle pravidel, takže často dochází k vypadávání přenosu a naskakování spousty reklam, které člověka jen otravují. Pamatujte, že nikdy byste neměli z takových webů nic instalovat. Pochopitelně na ně tedy vstupujete na vaše vlastní riziko.
Pokud byste rádi zjistili, jak najít vhodného dodavatele elektřiny nebo plynu, pak vyzkoušejte kalkulátor.tzb-info.cz. Jedná se o objektivní a nezávislý kalkulátor, který vám dokáže usnadnit život.
Jestliže byste se rádi dozvěděli maximum informací o vámi oblíbeném songu, vyzkoušejte web allmusic.com. Jedná se o takový známý server ČSFD, akorát že pro hudbu. Najdete v něm spoustu informací nejen o skupinách či interpretech, ale také o písních společně s diskografií. Funguje naprosto jednoduše. Stačí jen zadat klíčové slovo do vyhledávače a z daných výsledků se dostanete až na všelijaké podrobnosti. K dispozici je dokonce i náhled vydaných alb.
zadávání pinu
Pokud byste se chtěli podívat na svět hodně velkým rozlišením, pak určitě máte možnost. Můžete se například podívat, jak vypadá v tom nejmenším detailu lidské oko nebo dokonce zápalka. K prozkoumání něčeho takového vám pomůže web Robophoto.com.
Využíváte pro tvorbu prezentací PowerPoint? Pokud jej zrovna nemáte po ruce, pak můžete určitě vyzkoušet online verzi, která je zdarma a pracuje se s ní navíc úplně stejně. Hotové prezentace můžete stejně tak exportovat do několika úložišť nebo formátů.