Pokud jste většinu svých letních volných dnů strávili v teplých přímořských destinacích, pak právě tyto přicházející podzimní dny zvou k návštěvě míst, jež jsou spojena s pěstováním vína, krásnými historickými, památkami a patří k nim neodmyslitelný živý folklór. Toto vše a spoustu dalších příjemných prožitků můžete vychutnat v případě ubytování Lednice Valtice, tedy v regionu, který se může pyšnit dvěma nádhernými zámky, kostely a dalšími historickými skvosty zasazenými do UNESCEM chráněného krajinného celku s názvem Lednicko-valtický areál.
Dvojice sedící na lavičce v podzimním lese
Region je doslova protkán skvělo sítí perfektně udržovaných cyklostezek, ale i upravených tras pro pěší turistiku. Pokud sem zavítáte s cílem pouhého lenošení, rádi vám vyjdeme http://www.level.cz/kdy-vyjde-dalsi-level/ vstříc nabídkou služeb našeho hotelového wellness centra, které skutečně poskytuje celo řadu příjemných a zdraví prospěšných procedur.
Happy Swimming- každé nedělní odpoledne, mezi patnáctou a dvacátou hodinou má jeden z příchozí dvojice vstup zdarma
Bazény a vířivky-pro pět, až sedm osob, disponují dvěma protiproudy a jsou umístěny na slunečné terase s výhledem na zámek
Perličková vana-vyhledávaná často klienty, kteří jsou psychicky vyčerpaní, nebo trpí depresemi. Jedná se o nadstandartní vířivou perličkovou masáž podporující krevní oběh za pomocí chromoterapie a ozonoterapie
Saunový svět-nabízí pobyt v suché i parní sauně s blahodárnými účinky pro vaše srce a krevní oběh
Masáže-klasické, reflexní, thajské, lymfatické, indická masáž hlavy
Zábaly-rašelinové, jílové parafínové
Prostřený stůl v restauraci
Naše nabídka dále obsahuje i další služby, jako kosmetické procedury spojené s ošetřením pleti obličeje a dekoltu. Procedury, které si vyberete, je třeba vhodně zkombinovat s časovým plánem vašeho pobytu. Všechny podrobnosti týkající se objednávek a cen najdete na našich stránkách.