Vířivé vany poskytují naprosto dokonalý odpočinek od všech starostí, a hlavně uvolňují celé ztuhlé tělo. Pokud už ji máte tak nezapomeňte na potřebnou údržbu.

Vířivá vana do domácnost

Zakupte si tu pravou

Celé kouzlo tohoto zařízení je teplá bublinková lázeň, které má díky tryskám velmi dobrou účinnost, což je pro náš organismus opravdu skvělé. Pomáhá hned na několik věcí, přičemž takto můžete ulevit snadno třeba svým svalům a kostem od bolesti. Kromě fyzických účinků nesmíme rozhodně zapomenout ani na psychické, protože když se usadíte do vířivky, tak rázem na vlastní kůži poznáte, že vše se stane rázem růžovější, přičemž je to skvělý relax.

vířivky na loďi

Pokud chcete koupit zařízení za dobrou cenu a mít snadnější montáž, tak je pro Vás vhodná nafukovací, která má také spoustu trysek a vodu Vám ohřeje až na 40°C. Takový klasický typ je nejčastěji pro 4 osoby. Pokud máte náročnější představy, tak se vyplatí připlatit si za akrylátovou vířivku, protože tu nainstalujete na bodem vhodné místo domů a můžete neustále plnohodnotně využívat. Vyrábí se z kvalitních materiálů a jsou vybaveny technologií, které zajistí perfektní víření.

Nezapomínejte na čištění

Kvalita vody ve vířivce je velmi důležitá, protože musí být hezky čistá, aby byla vhodná ke koupání a nehrozily žádné zdravotní komplikace. K jejímu udržení se také využívají chemické prostředky, které brání třeba vzniku zeleným organismům a zakalení vody. Často se neobejde bez filtrace a různých filtrů, které právě hezky nečistoty zachycují a nenechají je projít dál, kde by třeba mohli ucpat trysku a podobně. Je dobré jednou za určitou dobu musíme čistit dno i stěny, protože zde se samozřejmě také usazují nečistoty, které zhoršují kvalitu vody. Takové čištění zvládneme sami, ovšem u trysek a celého oběhu technologie není až tak jednoduché, a proto se o čištění vířivky starají specialisté.

akrylátová vířivka

Kromě čištění se zabývají i seřízením, které je pro správnou funkci celé vířivky mnohdy nezbytné. Pokud by nastala nějaká porucha, nebo by zatížení nefungovalo správně, tak je nejlepší této firmě zavolat a oni přijedou a zase uvedou vířivku do bezstarostného chodu.