Oddalovat problémy, neshody s partnerem, odcizení, nevěru, to není řešení. Bohužel se v mnohých párech ať už manželských nebo partnerských stává, že si po nějaké době lidé nerozumí. Je to normální a můžete to společnými silami ještě zachránit a vše vyřešit.

Od toho je zde manželská poradna praha.

Vždy jsou na to dva a vždy je zapotřebí, aby se snažili oba dva, kteří se v páru nacházejí, ať už v manželském nebo partnerském.

hádka mezi manželi

Máte problémy nebo běžné každodenní starosti? Už si s partnerem nebo partnerkou nerozumíte? Jste v manželství krátce nebo už dvacet let a najednou to neklape? Nemůžete se spolu ani bavit? Když se potkáte, hned na sebe útočíte? Všechno je pořád špatně a Vy nevíte, jak se z tohoto začarovaného kruhu dostat?

Vše se dá vyřešit, pokud to sami budete chtít a něco proto uděláte. Mnohdy se stačí objednat k odborníkovi.

Nevěry, starosti s dětmi, odcizení, problémy v zaměstnání, které přechází do soukromého a osobního života, ztráta blízké osoby, nedostatek financí, nemoc, nebo jen každodenní rutina či to, že si najednou z ničeho nic nerozumíme, i když toho druhého máme moc rádi, to všechno může přijít z „čista jasna“ a to všechno může zapříčinit nemalé problémy.

starší manželé

Nenechejte si to přerůst pře hlavu. Mohlo by to být ještě horší a vážnější, než si zatím myslíte, protože v takovém vztahu, kde nejste spokojení ani šťastní se dlouhodobě opravdu nedá žít. Škodili byste sami sobě a svému zdraví.

Mnohdy nám opravdu pomůže, když si máme s kým popovídat, když se máme komu svěřit, když máme kam zajít, když nám někdo poradí, vyslechne nás, a když nám pomůže, jak s životem naložit a jak celou situaci vyřešit. Ujasníte si priority a sami uvidíte, kam až se můžete dostat.

Navštívit odborníka můžete i v časech zlých, například při rozvodu. To je obtížné se s bývalým manželem nebo partnerem dorozumět a proto může pomoci odborník.