Vagilact

Patentovaný zdravotnický prostředek s obsahem sójových isoflavonoidů. Složení: Lactobacillus Acidophilus, kyselina mléčná, sójové isoflavonoidy.

 Koupit Vagilact

Cena: 245,- Kč

Obrázek Vagilact

Vaše jméno

Váš email

Napište nám

Na co se Vagilact používá?

Jak Vagilact působí

Jedno balení Vagilact obsahuje 10 jednorázových vaginálních tablet. Po zavedení tablety do pochvy se tableta rozpustí a uvolní se účinné látky. Kombinace účinných látek způsobí snížení pH v pochvě na zdraví prospěšné, mírně kyselé pH 3,8 – 4,2. Toto zdravé, mírně kyselé vaginální prostředí je vhodné pro život bakterií z rodu Lactobacillus. Přítomnost těchto zdraví prospěšných bakterií je nutná k obnovení a zachování zdravého vaginálního prostředí. Kombinace účinných látek, zejména pak sójové isoflavonoidy napomáhají k zlepšení stavu vaginální sliznice – tato sliznice je zdravě hydratovaná a elastická.

Jak se Vagilact používá?

Užívejte 1 vaginální tabletu jednou denně, po dobu 10 dnů. Nejvhodnější je použití večer před spaním. Před použitím si pečlivě umyjte ruce i oblast genitálií. Vaginální tabletu zaveďte hluboko do pochvy. Nepřekračujte maximální délku používání 20 dnů (2 balení) bez porady s Vaším gynekologem.

Kdy se užívání Vagilactu nedoporučuje?

Nepoužívejte v případě známé přecitlivělosti na kteroukoliv látku obsaženou ve vaginální tabletě. Nepoužívejte Vagilact během menstruace.

Jak s Vagilactem zacházet, jak Vagilact skladovat?

Před použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci, která je součástí každého balení.

Kdo Vagilact vyrábí a distribuuje?

Distributor: Heaton k.s. Praha, Česká republika

Cena: 245,- Kč

Koupit Vagilact